Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Porady Architektów | May 23, 2024

Scroll to top

Top

Brak komentarzy

4 Design Days 2018 – święto designu, architektury i nieruchomości - Porady Architektów

4 Design Days 2018 – święto designu, architektury i nieruchomości

| Dnia 29, sty 2018

W dniach 15-18 lutego 2018 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach, odbędzie się III już edycja 4 Design Days. Wydarzenie to jest dla wielu świętem designu, architektury i nieruchomości. Podczas czterech dni odbędą się dyskusje z udziałem wyjątkowych osobistości z branży. 4 Design Days – największego w tej części Europy wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

Targom towarzyszyć będą liczne wydarzenia takie jak:

  • Property Forum Katowice 2018 – konferencja podczas której będzie możliwość nawiązania wielu kontaktów biznesowych podczas dyskusji z przedstawicielami władz samorządowych, właścicielami oraz zarządcami spółek inwestujących na rynku biurowców, magazynów i hoteli, szefowie największych agencji doradczych oraz reprezentanci instytucji finansowych.
  • Housemarket Expo Silesia 2018 – To świetna okazja, aby przejrzeć oferty najnowszych inwestycji mieszkaniowych na Śląsku. Na uczestników będą czekać doradcy udzielający porad dotyczących finansowania zakupu, a także architekci i projektanci gotowi do pomocy i odpowiedzi na wszelkie pytania.
  • Forum branży meblowej – to cykl paneli dyskusyjnych, w których eksperci w dziedzinie meblarstwa poruszają ważne dla tego segmentu gospodarki tematy. Dyskusje z ekspertami dotyczyć będą eksportu polskich mebli, poszukiwania nowych rynków zbytu, rozwoju sprzedaży na rynkach zagranicznych nie tylko w kręgu Unii Europejskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z agendą wydarzenia dostępną tutaj: http://www.4dd.pl/2018/pl/sesje/

Zostaw komentarz

17 + 4 =