Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Porady Architektów | June 20, 2024

Scroll to top

Top

One Comment

Gotowe projekty domków jednorodzinnych - Porady Architektów

Gotowe projekty domków jednorodzinnych projekt
Krzysztof

Jeśli planujesz kupić lub już masz działkę i zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego projektu podpowiemy, gdzie można je znaleźć i co polecamy.

Gotowe projekty

Jeśli chodzi o gotowe projekty to możemy je dostać bezpośrednio w pracowniach i biurach architektonicznych, możemy także pooglądać propozycje prezentowane w magazynach branżowych lub poszukać w Internecie. Ostatni sposób będzie najprostszy i najszybszy, bo nawet nie musimy wychodzić z domu. Zobaczcie, co znaleźliśmy.

Projekty domów Archon

Zainteresowała mnie oferta firmy Archon, która jest już w tej branży od 20 lat. oglądając ich stronę zobaczymy projekty dostosowane bezpośrednio do naszych potrzeb. Możemy wybrać projekty małych jak i dużych domów. Firma ta pomyślała o tym, że nie zawsze zakupiona przez klienta działka jest duża, można więc tutaj także znaleźć domy dedykowane na wąskie działki. Mamy oczywiście do wyboru projekty domów podpiwniczonych i nie. Firma oferuje nawet takie projekty domów, które są tanie w budowie, myśli więc holistycznie. Projekty domów Archon są więc dzięki temu wyjątkowe, bo możemy dopasować je do naszych indywidualnych potrzeb. Oprócz tego możemy zamówić bezpłatny katalog, w którym możemy znaleźć wiele innych projektów. Firma postawiła już także prawie 1000 domów, co gwarantuje nam wysoką jakość projektu. Jeśli mamy trudność w wyborze odpowiedniego projektu, to firma oferuje także bezpłatne doradztwo przy wyborze. Jeśli zdecydujemy się na projekty domów Archon, to możemy także modyfikować i zmieniać pierwotny projekt przy pomocy doradców. jeśli uznamy, że projekt to jednak nie to, to możemy go zwrócić do miesiąca czasu lub wymienić na inny.

Projekty domów Archeton

Drugą firmą, która zwróciła moją uwagę jest krakowska firma Archeton. Ta firma także oferuje pomoc doradcy projektowego, co na pewno jest ciekawym rozwiązaniem w przypadku wątpliwości lub trudności w zdecydowaniu się. Możemy także zamówić bezpłatny katalog – projekty domów Archeton, w którym na spokojnie możemy zorientować się jak wyglądają dane projekty na papierze. To biuro oferuje gotowe projekty domów małych, średnich dużych. Możemy oglądać również projekty w podziale na style – domy tradycyjne, nowoczesne. Dostępna jest także opcja spaceru po domu i animacji domu. Myślę, że to świetne rozwiązanie dla tych, którym trudno jest sobie wyobrazić szkic domu zamieniony w prawdziwe wnętrze.

Mam nadzieje, że odrobinę pomogłam przy wyborze gotowych projektów i wskazałam miejsca, gdzie warto zajrzeć. pamiętajmy, że w Internecie znajdziemy ciekawe oferty, a jeśli wolimy papierowe wersje projektów, to możemy zamówić zazwyczaj bezpłatne katalogi.

Zapraszamy również do szukania inspiracji na różnego rodzaju wydarzeniach związanych z aranżacją wnętrz i projektowaniem – więcej znajdziecie na stronie Noc z Design_em!

Comments

 1. Ultrich

  Gotowe projekty domów to bardzo świetny pomysł! Nie trzeba się wiele gimnastykować podczas tworzenia projektu, poza tym na rynku można obecnie znaleźć masę ciekawych aranżacji. Ja osobiście sam bym skorzystał.
  Pozdrawiam,
  __________________________________
  Mariusz,
  zapraszam również na stronę rusztowania dolnośląskie

Zostaw komentarz

piętnaście − 8 =