Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Porady Architektów | July 25, 2024

Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Graffiti – jak usunąć farbę z posadzek i ścian? - Porady Architektów

Graffiti – jak usunąć farbę z posadzek i ścian?

| Dnia 29, cze 2016

Na pewno nieraz w miastach widziałeś graffiti na ścianach budynków. Zapewne nie zastanawiałeś się nad tym głębiej, dopóki ktoś nie pomalował Ci np. płotu, czy obejścia wokół Twojego domu. Wtedy pojawia się problem dotyczący tego, jak skutecznie usunąć farbę i zabezpieczyć ścianę. Poniżej przedstawimy Ci kilka sposobów na to, jak sobie poradzić z tym problemem, który szpeci Twoje ściany.

Myjka wysokociśnieniowa

Jest to zdecydowanie jeden z najprostszych sposobów, który powinien zagwarantować Ci naprawdę wysoką skuteczność. Myjka wysokociśnieniowa skutecznie usuwa farbę, jednakże należy przygotować się na to, że nie każda ściana nadaje się do tego, aby jej użyć. Przede wszystkim istnieje bardzo duże ryzyko, że razem z warstwą farby odejdzie Ci kawałek elewacji.

Bezpieczniejsza forma od poprzedniej jest mycie ręczne, ale tutaj niestety skuteczność będzie bardzo słaba. Z pewnością nie uda Ci się zmyć dokładnie całej farby, a i tak będzie Cię kosztowało to wiele wysiłku.

Zaufaj specjalistom

Dzięki specjalistycznym firmom, które działają na rynku można bardzo szybko pozbyć się zabrudzeń farbą i cieszyć się całkowicie czystymi ścianami. Jedną z nich jest m.in. InCor, która pomogła już wielu klientom. Dysponują oni najlepszym sprzętem, który nie uszkodzi ściany, ale pozwoli skutecznie pozbyć się wszelkich zabrudzeń powstałych w wyniku graffiti.

Najczęściej wystarczy tylko zadzwonić i po prostu umówić się na konkretny termin. Koszty usługi zawsze są uzależnione od cennika wybranej firmy, jak również skali zlecenia. Oczywistym jest, że im większe zabrudzenia, tym na pewno będzie drożej. Jednakże jak najbardziej polecamy korzystanie, ponieważ zaoszczędzisz sobie tym samym masy pracy.

Zostaw komentarz

19 − 4 =