Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Porady Architektów | July 25, 2024

Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Meble kuchenne na wymiar – zalety - Porady Architektów

Małgorzata Brandys

Wybieramy meble do kuchni, słyszeliśmy same plusy mebli indywidualnie dobieranych, czyli szytych na miarę. Jakie są na prawdę zalety takich mebli?

Zalety mebli na wymiar

Przede wszystkim takie rozwiązanie będzie idealne do małych kuchni. Pozwoli to zagospodarować całą przestrzeń i stworzyć jednocześnie funkcjonalne wnętrze. Meble na wymiar pozwalają nam wybrać takie szafki kuchenne z litego drewna, dzięki którym zyskujemy bardzo dużo przestrzeni. Mogą to być na przykład wysuwane wąskie, ale wysokie szafki lub szafki do rogu na wysuwanych rolkach, dzięki którym dokładnie można dostać się i zagospodarować całą przestrzeń na rogu kuchni.

Niestandardowo

Meble na wymiar sprawdzą się nie tylko w przypadku małych przestrzeni, gdzie potrzebne jest dużo miejsca, ale także w niewymiarowych niestandardowych kuchniach. Meble na wymiar pozwalają funkcjonalnie zagospodarować kuchnię na poddaszu lub kuchnie o niespotykanym kształcie i również taką, gdzie wystają  przewody wentylacyjne, które to miejsca w przypadku standardowych rozmiarów mebli byłyby trudne do zagospodarowania.

Spełnić marzenia

Dzięki wyborze mebli na wymiar możemy spełnić również nasze marzenia i wybrać dokładnie takie blaty szafek jak nam się podoba. Możemy wybierać w szerokiej gamie kolorystycznej, mamy także do wyboru różne tworzywa z których mogą powstać nasze meble. Możemy też dobrać układ szafek bezpośrednio do naszych potrzeb. Jeśli marzy nam się coś niestandardowego, projektanci mebli na wymiar również mogą zaspokoić takie pragnienia. Gwarantuje to nam jedną jedyną niepowtarzalną kuchnię.

Kiedy więc sprawdzą się meble kuchenne na wymiar?

Pomyślmy o takim rozwiązaniu, gdy mamy do zagospodarowania małą przestrzeń lub pomieszczenie o nietypowym kształcie. Jeśli chcemy mieć wyjątkową kuchnię i mamy na nią swój pomysł, to właśnie meble na wymiar również będą lepszym rozwiązaniem niż standardowe komplety dostępne w sklepach.

Zostaw komentarz

osiemnaście + osiemnaście =