Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Porady Architektów | July 25, 2024

Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Noc Designu 2018 – czego możemy się spodziewać? - Porady Architektów

Noc Designu 2018 – czego możemy się spodziewać?

| Dnia 01, cze 2018

Już tylko tydzień dzieli nas od startu jednego z największych polskich wydarzeń branży wnętrzarskiej. Wrocławska Noc z Designem rozpocznie się już 22 czerwca!

Noc z Designem to event, który już od ponad 10 lat przyciąga wszystkich miłośników tematów aranżacyjnych. Ubiegłorocznej edycji patronował hasztag #Zwolnij w połączeniu z hasłem „Odrzucić to, co zbędne”. W tym roku uczestnikom przyświecać będą zaś słowa inspirowane piosenką Marka Grechuty: „Skąd przychodzimy, kim jesteśmy, dokąd idziemy”? Motto tegorocznej edycji dość wyraźnie sugeruje kierunek, w jakim organizatorzy planują poprowadzić tegoroczną galę.

Noc z Designem będzie bowiem okazją do zapoznania się zarówno z najnowszymi osiągnięciami polskiej sztuki designu, jak również wzornictwem bardziej klasycznym, bo pochodzącym z XX wieku. Podczas wydarzenia obejrzeć będzie można prace młodych artystów, wśród których znajdziemy dzieła między innymi Tomka Augustyniaka, Agnieszki Bar i Bartka Mejora. Starsze pokolenie będzie zaś reprezentowane przede wszystkim przez prace Romana Modzelewskiego czy Rajmunda Hałasa w ramach wyboru TOP 10 przeprowadzonego przez dyrektor artystyczną wydarzenia, Dorotę Koziarę.

Największą atrakcją Nocy niewątpliwie będzie jednak spotkanie z Alessandro Mendinim. Żywa legenda włoskiego designu zawita do Polski z okazji jubileuszowej, 10. edycji wydarzenia. Oprócz niego spodziewać możemy się obecności również polskich projektantów. Oskar Zięta, Łukasz Stawarski, Jadwiga Husarska i Bartek Pawlak to tylko niektórzy z nich.

Zobacz, jak wyglądała poprzednia edycja:
Zapraszamy na YouTube Galerii Wnętrz Domar, gdzie znajdziecie więcej materiałówhttps://www.youtube.com/user/GaleriaWnetrzDOMAR

Noc z Designem rozpocznie się już w piątek 22 czerwca w Galerii Wnętrz DOMAR przy ulicy Braniborskiej 14 we Wrocławiu. Wstęp wolny! Więcej informacji na stronie organizatora: https://domar.pl/noc-z-designem/.

Zostaw komentarz

4 × 1 =